Pravý přítel neni ten, co se dotkne Tvé ruky, ale ten, co se dotýká Tvého srdce

neobvykle - kdy , kde a proč...

29. března 2007 v 15:02 | jahůdka |  Sex, Láska a 15+
Sex v posteli se za čas přejí a tak není nic jednoduššího, než svůj erotický život okořenit nějakým neobvyklým místem. Na pár takových zážitků jsme se zeptali.

Monika z Brna "Dělala jsem brigádu v jednom kině - trhala jsem lístky. Po tom, co jsem udělala svoji práci, chodila jsem se koukat na film. Pravidelně za mnou chodil i můj kluk, byli jsme dost náruživá dvojka a tak, když jsme jeden večer zjistili, že jsme na balkóně sami, neudrželi jsme se a pomilovali se tam. Pod náma se lidi dívali na film a my si to nahoře užívali. Bylo to úžasný, asi nejvíc mě vzrušoval pocit, že by nás mohl kdykoli načapat."
Pavel z Liberce "Jako každý pátek jsme jeli s mojí přítelkyní noční tramvají z hospůdky. Protože jsme v té době bydleli ještě oba u rodičů, užívali jsme si každé chvilky, kdy jsme spolu byli sami. Líbali jsme se a byli čím dál víc vzrušení, když jsem se rozhlédl kolem sebe, zjistil jsem, že v tramvaji nikdo není a tak jsem využil situace. Byla to asi největší rychlovka v mém životě, ale asi taky nejlepší."
Klára z Prahy "Můj přítel měl narozeniny, tak jsem se rozhodla, že mu dám netradiční dárek - celý romantický den. Do batohu jsem sbalila deku a víno a vyrazila za ním. Nejdřív jsme se procházeli po Praze, potom jsme si dali něco na zub, další na řadě bylo kino. Zlatým hřebem celého dne bylo naše milování. Došli jsme na naše oblíbené místo na Vítkově, vytáhla jsem deku a víno. Nejdřív jsme jen tak popíjeli, potom jsme se začali mazlit a nakonec jsme se milovali a ne jednou. Byl to jeden z nejbáječnějších dnů v mém životě, s tím přítelem už sice nejsem, ale na tohle milování často vzpomínám."
Kuba z Třeboně "Moje přítelkyně miluje poutě, každý rok jich navštívíme nejméně pět a tentokrát jsme se rozhodli, že poprvé zavítáme na tu slavnou Matějskou pouť do Prahy. Uchvátilo nás ruské kolo a hned jsme na něj šli. Před tím jsme spolu asi dva týdny nespali a tak, když jsme se okouzleni výhledem na celou Prahu ocitli sami na vrcholu, neudrželi jsme se a začali se divoce líbat a dotýkat. Sice jsme se spolu nemilovali, ale bylo to skvělé. Zbytek jsme dokončili v autě na zpáteční cestě. Od té doby, když někde vidíme Ruské kolo, působí to na nás jako afrodiziakum." Jaký byl váš největší sexuální úlet?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 xkrtek xkrtek | E-mail | 18. května 2007 v 23:41 | Reagovat

no já to dělal v pokoji kde spala i má babička:D mazec

2 Simča Simča | 23. března 2008 v 17:36 | Reagovat

Dělala jsem to s taxikářem na jedný vedlejší silnici. Jsme si nějak padli do oka. Po tom večeru jsme se pár měsíců ještě scházeli. Doopravdy zajímavé zážitky..

3 PetrrT PetrrT | E-mail | 30. června 2008 v 8:35 | Reagovat

Dělal jsem to při Prodigy u Křižíkovy fontány za stánkem a asi nejvíc nej to bylo U sudu na holčičím WC, ale je to už dávno,jinak  super - dal bych si znova něco podobnýho...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.