Pravý přítel neni ten, co se dotkne Tvé ruky, ale ten, co se dotýká Tvého srdce

Únor 2009

zimní spánek

16. února 2009 v 0:11 | jahůdka
Tady na tom jsem narazila na netu. Je to plšík, který si proste našel květ růže na zimní spánek.. Našel ho pes, a majitel psa plšíkovi poskytnul novy domov v kokosové "skořápce" (bo jak to má nazvat..) a na jaře plšíka pustí aby si našel plší partnerku a měly spolu malinky plší miminka...


boy and girl

14. února 2009 v 14:07 | jahůdka

děti a Playboy :-*

10. února 2009 v 12:25 | jahůdka

IQ Test

10. února 2009 v 12:24 | jahůdka |  nějaký testíky
Tak trochu jinej IQ Test . Fakt je to dokonalý a zjistíš jak jsi na tom s IQ... ;-)

které celebritě se podobáš

10. února 2009 v 11:37 | jahůdka |  nějaký testíky
Narazila jsem na netu na nějaký tesítky, tady třeba test
(klikni na odkaz)

adopce

10. února 2009 v 1:13 | jahůdka
Mno, nejsou roztomilý? Můžeš si Zviřítko adoptovat, stači když do komentářů napíšeš co chceš a jméno Zviřátka. :-)


Včela


Pes


Housenka
Brouček


Kočka
Hroch

Tučňák


Motýlek

Lvíček

Ptáček


ZebraOpička

Slon

Žirafa

jaký je muž, takové má auto

10. února 2009 v 0:44 | jahůdka |  Sex, Láska a 15+
Prý se takto dají odhalit i jeho skryté sexuální představy. Podle psychologů je auto, o kterém muž léta sní, ne tedy to, ve kterém právě jezdí, úzce svázáno s jeho nejhlubšími sexuálními touhami.
Mužům více než ženám byl od narození vštěpován názor, že je ostatní budou posuzovat podle auta, kterým jezdí. Auto je symbolem úspěchu, bohatství a sexuální přitažlivosti.
Takže, řekněte, jaké auto chcete a psychologové vám řeknou, jaké sexuální představy máte. Jdeme na to…

- Velmi rychlé sportovní vozy představují zálibu v sexuálně agresivních ženách. V jeho představách ho ženy obletují, pronásledují a svádí.

- Prestižní přepychové vozy prozrazují zálibu v luxusu, milování na saténovém povlečení a v nejlepším hotelu. Vysněná partnerka je dokonalá a vždy upravená.

- Solidní typy rodinných vozů značí muže spokojeného v rodinném kruhu s věrnou manželkou.

- Kombi či malé dodávkové auto přestavují muže se zájmem o dlouhodobý vztah se ženou, která by s ním v životě sdílela všechno dobré i zlé.

- Vozidla s náhonem na čtyři kola milují muži toužící po lásce pod širým nebem, vzrušují ho zdravé, dobře rostlé ženy s dobrou tělesnou kondicí.

- Dvoudveřová kupátka patří mužům, kteří vyhledávají inteligentní společnice.

- Unikátní vůz na objednávku nebo veterán značí muže, který by rád vedl život playboye, sní o tom, že je sexuální superman.pár věciček...

10. února 2009 v 0:40 | jahůdka |  Sex, Láska a 15+
Nejdříve se samozřejmě ujistěte, že pokoj, do kterého si partnera či partnerku přivedete, je uklizený a čistý, že voní a že všechny ty fajn věci je kam uložit, aby nepřekážely a zároveň, aby byly snadno dostupné.

1. Svíčky
Mnoho žen preferuje při milování tmu, ale světlo svíčky je příjemné téměř pro všechny. Dotváří atmosféru, působí romanticky a to je pro start to nejdůležitější, ne? Nemusíte mít postel obloženou hromadou dortových svíček, aby to nevypadalo jako v kostele nebo na pohřbu, stačí jedna pořádná, která vydrží.
2. Sirky
Jak jinak byste přinutili svíčku hořet, hm?

3. Žvýkačky
Díky nim si můžete dát k večeři i něco s česnekem, i když… Hmm, možná ani přes přítomnost žvýkaček neriskujte. Žvýkačky se každopádně hodí, ať už si na večeři dáte cokoliv. Úspěšně bojují třeba s červeným vínem a vyčistí váš dech i po závěrečném espressu.

4. Hromada polštářků
Ty se hodí vždycky. Můžete je použít, když třeba chcete z postele, ale neradi byste přišli o pohodlí, nebo když chcete trochu přizvednout partnerčino tělo…

5. Voda
Stará dobrá voda, na tu nezapomínejte. Vždyť se přece chystáte na poměrně namáhavou fyzickou aktivitu, i když příjemnou, to nikdo nepopírá. Riziko dehydratace jednoduše snížíte, když si k nohám postele dáte láhev.

6. Hudba
Správně vybraná muzika dělá divy. Připravte si dopředu příjemnou hudbu, za těch deset minut příprav to rozhodně stojí. Pak už jen stisknete "play" a máte vystaráno.

7. Masážní olej
Masáž přináší to správné uvolnění, zároveň navozuje erotickou náladu. Dopřejte si ji. Ale pozor, s masážním olejem se vydejte jen na ta místa, která nemáte v plánu pak oblažovat svým jazykem. I když, proti gustu…

8. Šátky, vázanky, cokoliv…
Řada párů se lehounce přivazuje k posteli, či si zavazuje oči. Zvyšuje to jejich prožitek ze sexu. Pokud si něco podobného chcete vyzkoušet, budete připraveni. Věřte, že přehrabování se ve skříni je zaručeným smrťákem veškerého vzrušení a očekávání.

9. Lubrikant
I ten se samozřejmě může vždycky hodit, když věci nejdou tak snadno, jak člověk čeká.

10. Kondomy
Jestli se vám v nočním stolku neválí několik opuštěných kousků, je třeba trochu zainvestovat. Nikdy nevíte, jak se večer vyvine a kdy by se vám pár gumových kamarádů hodilo. Také nikdy neškodí mít víc než jeden kousek, nezapomínejte, že noci bývají dlouhé. Navíc teď, když se blíží zima…

11. Kapesníčky
Balíček papírových kapesníčků taky využijete. Všichni dobře víte, co všechno se může stát a co všechno můžete chtít utřít…

12. Čokoláda
Mohli jsme napsat krabička cigaret, ale jsme nekuřáci. A čokoládu si stejně tak po dobrém sexu užijí kuřáci i nekuřáci. Také se dá využít i v průběhu milování, není-liž pravda?

13. Čelenka na vlasy
Když má jeden z partnerů dlouhé vlasy, určitě ji využijete. Aspoň pak dlouhovlasý partner může zaměstnávat ruce jinak než tím, že si bude neustále neposedné lokny odhrnovat z tváře.

Tohle je základ. Vážně. Samozřejmě, můžete toho mít připraveného více. Třeba malou ledničku s kolou, ovocem či šlehačkou, když si chcete partnera "ochutit". Ale to už je něco navíc. Výše zmíněným základem uděláte na partnera dojem a vyvarujete se tak chaosu. Ten totiž vážně moc sexy není…babies and animals :-*

10. února 2009 v 0:25 | jahůdka

MeToYou :-*

9. února 2009 v 23:34 | jahůdka

očičko

9. února 2009 v 23:32 | jahudka

miminka :-*

9. února 2009 v 23:30 | jahůdka

Nahradní matka :-)

8. února 2009 v 1:22 | jahůdka
Lisha je devítiletá labradorka, která není právě úzkostlivá při výběru svých adoptivních "dětí".
Lisha žije v rezervaci Cango v Jižní Africe, a i když se její mateřské city v současnosti soustřeďily na tři tygří koťata, která přišla o matku, dříve se stejnou láskou pečovala o 30 jiných sirotků.
Mezi nimi bylo například mládě hrocha, dikobraz, gepardi, promyka indická, několik koťat a dokonce i sova.
Nadine Hall, majitelka Lishy říká: "Lishu máme od štěněte. Je to její předurčení. Brzy jsme si všimli, že nedělá rozdíl v tom, zda se stará o kotě nebo dikobraza. Jednoduše se zvedne a začne to stvoření, které sem zrovna přineseme, olizovat. I když v případě dikobraza to bylo hodně zábavné."
Nadine a její manžel Rob si záhy uvědomili, že Lishina schopnost starat se o různé tvory, se dá v parku báječně využít. Takže Rob, ředitel rezervace Cargo, začal domů nosit různá mláďata, aby se o ně Lisha starala.
"Když Lisha vidí, že jsme domů přinesli nějaké mládě v krabici, automaticky předpokládá, že o něj bude pečovat."
Opravdu velký úspěch byl, když se před nedávnem ujala tří tygříků. "Olizuje je a stará se o ně, jako by byla jejich skutečná máma," vypráví Nadine.


Pokud chce potkat na živo taky takovýdle kočičky, tak koukni na www.tygr.xf.cz a pak zajeď na Slovensko. Je tam úžasných 22 tygrů pohromadě a je to nezapomenutelný ;-) Všichni jsou totiž ochočení :)