Pravý přítel neni ten, co se dotkne Tvé ruky, ale ten, co se dotýká Tvého srdce

Březen 2009

Anetky Blog

30. března 2009 v 23:03 | jahudka |  spřátelené blogy :-)
Koukněte, moc hezký to tam má... :-)

muj Honzík :-*

30. března 2009 v 0:04 | jahůdka
Todle je můj Honzík. Je to moje zlatíčko. je to oříšek, ale jako fakt moc povedenej, je desně cyhtrej, až si řikám že všeho moc škodi...
Tady na tý poslední fotce je ještě hoodně malej. Vzali ho od mamky moc brzo podle mě...
V tudle dobu (úpa první fotka) je mu cca čtyři a půl měsice... Brouček můj to je :-*

A tady je uz zase starši, tedka nový fotky, z dubna 09.

Žabka :-)

29. března 2009 v 16:47 | jahůdka |  srandičky...

Jako fakt, moc hezký to je, to musí potěšit každyho... :-)


jací jsou muži v postely podle zvěrokruhu?

29. března 2009 v 16:41 | jahůdka |  Sex, Láska a 15+
Vodnář
Znamení Vodnáře je ideálním sexuálním partnerem pro zkoušení a experimentování. Nebrání se ničemu novému, kupodivu ale nepřikládá sexu až tak velkou váhu. Je schopen se bez sexu obejít delší dobu než jiná znamení. Důležité je pro něj splynutí duší, nesnáší nadřazování a podvolování se ve všech směrech, je na to až moc kreativní. O ženu se zajímá jako o člověka, není pro něj jen objektem sexuálního chtíče. V oblibě má dlouhé nápadité a hravé předehry.

Ryby
Jsou nenapravitelnými romantiky, večeře a svíčky nepovažují za kýč. Občas moc přemýšlí, což jim brání v dokonalém prožitku sexu. Ryby moc dobře vycítí, pokud jsou k nim vysílány erotické signály. Pokud k sobě najdou vhodného partnera, pozvednou sex na neskutečný zážitek. Je citově založený a jeho nálada je snadno ovlivnitelná. Preferuje zkušené partnerky, nebrání se fantazii a má rád hry na kočku a myš. Jednou je dominantní on, podruhé partnerka.

Beran
Velmi přímočaré znamení, které svůj zájem i chuť na sex dají jasně najevo. Inklinují k drsnějšímu sexu, nebývají jim cizí animálnější projevy, škrábání, kousání, plácání po zadku, svazování… Rádi používají erotické pomůcky. Berani jsou snadno vzrušiví, ale stejně rychle může jejich chtíč a aktivita opadnout. Bývá rád v páru tím dominantním, nebrání se skupinovému sexu. Často bohužel příliš neřeší vlastní úlety, ale u své partnerky vyžaduje naprostou věrnost.

Známí muži v Beranu: Giacomo Casanova, Albert Einstein, Eddie Murphy, Adolf Hitler

Býk
Býci jsou požitkáři. Stejně jako sex si užívají dalších radostí života jako je dobré jídlo a pití. Není zastáncem rychlovek v nepohodlném prostředí. To si radši počká na vhodnou příležitost a náležitě si to užije. Obvykle bývají věrní a neradi mění svého již osvědčeného partnera, se kterým se jen zřídka kdy pouštějí do experimentů a extrémních zážitků na úkor pohodlí a vyzkoušených věcí. Má velkou výdrž a silně reaguje na vonné podněty těla.

Známí muži v Býku: William Shakespeare, Jack Nicholson, Karel IV., Salvador Dalí, Sigmund Freud

Blíženec
Blíženci jsou považováni za nejpromiskuitnější znamení ze všech. Nejde ani tak o neukojitelný sexuální chtíč, ale spíš o vrozenou potřebu užít si život naplno a vyzkoušet co nejvíce ve všech směrech. Jsou neklidní a zvídaví, někdy jejich zvědavost vede až ke zkoušení perverznějších praktik. Nuda s nimi opravdu nebývá, ale jako životní partneři nejsou všeobecně vnímáni jako výhra v loterii. Rychle se pro něco nadchnout, ale často je zláká něco dalšího. Samotný sex bývá akční a rychlý.

Známí muži v Blížencích: John F. Kennedy, Clint Eastwood, Bob Dylan, Alexandr Sergejevič Puškin

Rak
Sexualita u Raků je spojena s fyzickým kontaktem, bez kterého by nebyl schopný dostatečného vzrušení. Jsou velmi mazliví, nechávají se rádi hýčkat, ale se stejnou oblibou rozmazlují své partnerky. Bývají věrní, upřednostňují domov a stálou partnerku, na kterou se často fixují před náhodnými známostmi. Je jemný, empatický, rád se nechá pochválit. Je přeborníkem v orálním sexu.

Známí muži v Raku: Jan Neruda, Harrison Ford, Ernest Hemingway, Louis Armstrong, Rembrandt

Lev
Prostě Lvi salónů… jsou hodně sebevědomí, co se jejich postelového umění týče. Považují sami sebe za mistry v oboru. Rádi se předvádějí, dívají se s oblibou na detail spojení svého pohlavního orgánu s partnerčiným. Milují pochvaly a také je vyžadují, i když o sobě stejně nepochybují. V lásce a citech nebývá příliš stálý, u žen je oblíbený a žádaný. Snadno se zamiluje, odmiluje a zase zamiluje do jiné. Jde ale spíš o momentální okouzlení než opravdovou lásku.

Známí muži ve Lvu: Bolek Polívka, Fidel Castro, Alfred Hitchcock, Dustin Hoffman

Panna

Panny považují sex za přirozenou součást života, kterou si užívají, ale nedělají z ní velkou vědu. Nelámou si příliš hlavu, pokud zrovna není na obzoru sexuální partnerka, docela slušně si vystačí sami. Nehledají si protějšek za každou cenu, proto je v jejich řadách nejvíce lidí, kteří nikdy nevstoupí do manželství. Muž narozený v Panně není výrazně vášnivý, ale dbá na čistotu a vůni, má sklony k voyeurství (rád pozoruje druhé).

Známí muži v Panně: Michael Jackson, Sean Connery, Freddie Mercury, Lev Nikolajevič Tolstoj

Váhy
Muži v tomto váhavém znamení se snaží o neustálou harmonii, nesnáší konflikty a někdy se právě proto stávají submisivnějším článkem vztahu. S věrností na tom ale kupodivu nebývají nejlépe. Snadno podléhají lichotkám, jsou nerozhodní, vyhledávají především krásu, protože jsou silně esteticky založení a nebývají vulgární. Někdy inklinují k bisexuálním sklonům, četně zastoupeni jsou i mezi homosexuály.

Známí muži ve Vahách: Václav Havel, John Lennon, Luciano Pavarotti, Sting, Oscar Wilde

Štír
Znamení Štíra je vnímáno jako nejvíce sexuálně založené ze všech znamení. Sexuální pud se u Štírů projevuje velmi brzy a trvá po celou dobu jeho života. Štír je svou sexualitou silně ovládán, jeho okolí o tom ale často ani tušení. Je to totiž spíš muž činu než lidový vypravěč. Bývá skvělým milencem, citlivým, náruživým a mistrně ovládají anatomii ženského těla. Jeho vzrušení závisí především na uspokojení partnerky. Problém bývá s jejich přehnanou žárlivostí.

Známí muži ve Štíru: Pablo Picasso, Princ Charles, Voltaire, Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Střelec
Láska pro Střelce nebývá nic zásadně trvalého a neměnného. Spíše jen jedno z dalších dobrodružství života. Má svobodnou mysl a nestálého ducha, proto se poměrně rychle začíná ve vztahu nudit. Jistoty pro trvalý vztah se u něj hledají poměrně těžko. Má rád spousty žen a nehodlá se jich jen tak vzdát. Sex ho nikdy neomrzí, jen dává často přednost kvantitě před kvalitou. Nebrání se více sexuálním vztahům najednou.

Známí muži ve Střelci: Steven Spielberg, Frank Sinatra, Radek John, Ludwig van Beethoven

Kozoroh
Kozorohové jsou konzervativní, nemají zapotřebí příliš vybočovat ze zajetých kolejí. Sex vnímají jako důstojné partnerské zacházení, kontrolují se, řídí se svými pravidly. Má tendence navazovat vztahy s výrazně mladšími dívkami. Nemá rád odmlouvání a odpírání rozkoše, své partnerce ale bývá věrný. Nevadí mu pocit být někým vlastněn.

Známí muži v Kozorohu: Elvis Presley, Richard Nixon, Kevin Costner, Karel Čapek


nejdříve čti, potom koukej na fotky

29. března 2009 v 13:57 | jahůdka |  obrázky :-)
Matka roku - NEJDŘÍVE ČTI, POTOM KOUKNI NA FOTKY!!!!!!!

V Zoo v Californii se tygříi matce narodil pár malých tygřat. Bohužel kvůli komplikacím v těhotenství se tygřata narodila predčasně a kvůli jejich nízké váze a velikosti zemřela krátce po narození. Matka tygřice se po tom zhroutila, přestože fyzicky byla zdravá. Veterináři si uvědomili, že ztrátou jejích mláďat by mohla upadnout do deprese. Proto se rozhodli její mláďata nahradit jinými a zkusit tak, zda by se její stav nezlepšil. Po konzultaci s mnoha ZOO v zemi zjistili, že nikde nejsou tygří mláďata, která by nahradila její. Proto se doktoři rozhodli ke kroku,který ještě nikdy nikdo nezkoušel. Někdy matka jednoho druhu dokáže přijmout za své mláďata jiného druhu. Jedinými sirotky, kteří se sehnali rychle, byla malá selátka. Proto je veterinaář obalili do tygří kůže a obložili jimy tygří matku... Stanou se dětmi nebo jen kotletkami k obědu...???

*

*

*

*

*

*

*

*

*
*

*

*
Mno, uznejte samy, neni to kouzelný? Ale takhle oblnout tygra je docela mazec jako... Hih. Fakt je to sladký... Muck...

jaké jsou ženy v postely podle zvěrokruhu?

29. března 2009 v 13:09 | jahudka |  Sex, Láska a 15+
Vodnář
Když už se vzruší, pak je možné s ní dělat všechno. Nechá si toho hodně líbit, jen to nesmí být příliš vulgární. Stane-li se něco, co se jí příčí, nezdráhá se celou akci ukončit nehledě na partnera. Ten musí předem přesně vycítit, zda to ona připustí. Také v takových situacích v ní ožije tvořivost a její nápaditost pak nezná meze. Vodnářky jsou nesmírně kreativní ve všem, co dělají. Mají rády, když ji partner svléká pomalu a obdivuje přitom jejich tělesné půvaby. Je smyslná, aktivně se dotýká partnerova těla, prsty objíždí jeho obrysy, cítí, kde má napjaté svaly. Také její tělo si lze nejlépe získat vnímavýma rukama. Žena ve Vodnáři je obdařena hravou fantazií, jíž dává přednost před tvrdým živočišným sexem. Vždy si vymýšlí nové varianty, jak by mohla partnera vzrušovat a laskat.

Známé ženy ve Vodnáři: Jennifer Aniston, Zuzana Norisová, Yoko Ono

Ryby

Tomu, kdo jí zaujme, dá zájem nenápadně, ale jasně najevo. Zatímco se tváří chladně, nechává pracovat jeho fantazii. Žena v Rybách brzy dospívá. Poměrně v mladém věku zkouší všechno možné. Je stále ochotná nechat se dobývat a je těžké pro ni říkat "Ne". Řídí se podle milencových přání. Co, kde a jak s ní chce dělat - svolná je skoro ke všemu. Nemá nic proti sexu v přírodě ani v autě, když to musí být, ale přednost dává posteli, hlavně té své. Lze vycházet z toho, že udělá všechno tak, aby se to líbilo hlavně jemu.

Známé ženy v Rybách: Drew Barrymore, Britney Spears, Elisabeth Taylor

Beran
Na první pohled působí poměrně chladně a nepřístupně, avšak muž, který riskuje druhý pohled, bude mít na růžích ustláno. Objeví ženu smyslnou a vášnivou, bez zábran, se sexuální fantazií. Mělo by se ale všechno odehrávat hlavně po jejím. Umí muže nekompromisně zhodnotit. Nepotrpí si na přílišnou něžnost, dlouhé předehry. Že na Beran ale umí použít hlavu i tělo k tomu, aby ho přivedla k výkonu na plné obrátky. Dřív, než se partner stačí rozmyslet, jak si počínat, je už bez kalhot na křesle a ona obkročmo na něm. Pozice, kdy vše řídí "zeshora", ji naprosto uspokokuje. Vychutnává si svou vůdčí roli. Určitě se s touto ženou nebudete mít čas nudit.

Známé ženy v Beranu: Lucie Bílá, Aňa Geislerová, Mirka Čejková

Býk
Říá se, že jsou těmi nejpůvabnějšími ženami. Kromě sexy postavy oplývají i skvělou povahou, výřečností a vtipem. Rády se mazlí. Ale k sexualitě už se tak pozitivně nestaví. Přesto ženy narozené v Býku jsou svědomité manželky, tolerantní přítelkyně, šikovné kuchařky. Preferují aktivního a sebevědomého partnera. Očekávají ocenění v podobě dárečků, kytic a pozvání na večeři. Oplývají šarmem a smyslností, dovedou vypadat eroticky, zkaženě a zároveň jako nevinné školačky. V mužích vyvolávají pocity ideální partnerky hned, jak se s nimi seznámí. Vědí, jak na ně - předstírají zdráhavost, jen aby vystupňovala erotické napětí. Žena Býk je náročná milenka. Očekává sexuální potěšení, žádá smyslnou atmosféru, romantiku a - jako v milostném filmu - happy end, což znamená orgasmus.

Známé ženy v Býku: Penélope Cruz, Evita Peron, Michelle Pfeiffer

Blíženec
Bývají žádané pro svůj vzhled, poměrně často jsou to blondýnky s dlouhýma nohama. Rády si vyrazí do společnosti a s oblibou zkouší něco nového. Partner by s nimi měl udržovat krok, jinak by ho žena Blíženkyně mohla mírou rozhledu a aktivit snadno přerůst. Pro milostný akt nepotřebuje žádné zvláštní plánování a nastrojenou romantiku. Ta jí sice nevadí, ale nevyhledává ji a vadit jí nebude ani "rychlovka" na nepříliš obvyklém, útulném a čistotou zářícím místě. To všechno ale za předpokladu, že si sama určí tempo. Považuje za přirozené, že její milenec přizpůsobí délku sexu jejímu uspokojení.

Známé ženy v Blížencích: Magdalena Kožená, Marilyn Monroe, Steffi Graf

Rak
Poměrně v brzkém věku načerpává své první zkušenosti. V této době registruje sexuální signály ve svém okolí neobyčejně rychle, nikdy by však sama neudělala směrem do ložnice první krok, obává se kritiky a odsouzení. Račice ale bývá svůdná a dráždivá až k nepříčetnosti. Nerada o sobě hovoří a provokuje partnery neustálým tajnůstkářstvím. Bývá neklidná a má bujnou fantazii. Sex s ní může být jak let do vesmíru, který končí velkým třeskem. A běda muži, který se unaven otočí na záda a zavře oči. Račice miluje pozornost a laskání. Chce slyšet, že je nejbáječnější milenka na světě a je připravena totéž říci i svému partnerovi. Je mimořádně citlivá, ale občas dělá z komára velblouda.

Známé ženy v Raku: Meryl Streep, Gina Lolobrigida, Helena Vondráčková

Lev
Dobře stavěné ženy, nadšenkyně pro umění a kulturu a mimochodem dobré milovnice. Nenechají nikoho na pochybách o to, jestli u ní má šanci nebi ne. Lvice jsou hodně frustrované při sexuálním nezájmu partnera. Lvici vzrušuje přirozená mužská vůně, ideálně by to měla být směs lehkého potu a vody po holení. Má velmi citlivě vyvinutý čich a člověk by si mohl myslet, že se při hledání partnera orientuje nosem. Kromě toho by jeho tělo mělo odpovídat jejímu estetickému vnímání. Vzrušuje ji svalnatá mužná postava. Žena ve Lvu není jen mazlivá kočka, má také ráda, když muž při milostném aktu projeví svou tvrdost, moc a sílu. Nechá se klidně milovat intenzivně, mírně animálními praktikami, ale těžkopádnost a hrubost odmítá. Jejím jednoznačným cílem je dosáhnout orgasmu.

Známé ženy ve Lvu: Madonna, Jacqueline Kennedy, Dorothy Parker

Panna
Má zdravý a přirozený vztah k sexu a prostě nechápe, proč se s ním toho tolik nadělá. Když se dvě těla spojí ve své přirozené funkci, pak se přece nic světoborného neděje… Nemá ráda, když ji někdo překvapuje. A pokud by se jí mělo stát, že by šla s téměř cizím mužem ještě týž večer do postele, nemusí se o tom dál mluvit. To, co se odehrálo byla momentální chuť a vášeň, žádné závazky nebo výčitky. A kromě toho mu stejně ukázala dveře, třeba ho už nikdy neuvidí. Své sexuální úlety řeší inteligentně a nemá potřebu se svěřovat ani svým nejbližším.

Známé ženy v Panně: Agatha Christie, Claudie Schiffer, Hana Zagorová

Váhy
Žena ve Vahách si je vědoma své přitažlivosti. Velmi ji vzrušují různé masáže, líbání po těle a jiné rozmazlování. Je nadmíru smyslná, umí si říct o to, co chce a dobře zná své tělo. Také její partneři nebo milenci by si měli přijít na své, vyplývá to hlavně z jejího přirozeného exhibicionismu. Někomu se může zdát domýšlivá, jiným neodolatelná a dalším jako typická svůdnice. Má ráda sama sebe, opečovává se. Když se jí zmocní touha, dává to znát. Stačí, aby utrousila malou poznámku, a muž se její výzvy hned rád chopí.

Známé ženy ve Vahách: Brigitte Bardot, Martina Navrátilová, Margaret Thatcher

Štír
Přestože působí křehce, má v sobě sílu, která působí na muže jako magnet. Ženy narozené ve Štíru si pěstují dlouhotrvající vztahy s muži, od kterých nerady odcházejí. Ve výběru milenců jsou ale neobyčejně náročné. I když hledají jen dobrodružství na jednu noc, během chvilky ví, zda dotyčný muž odpovídá jejím měřítkům a je schopný jí dát, co by ráda. Dobře ovládá pravidla milostného umění a postará se o nezapomenutelný zážitek. Už její slovní zásoba dovede milence pěkně rozpálit. Má-li chuť, chce mluvit vulgárně, aniž by vulgární byla.

Slavné ženy ve Štíru: Marie Antoinetta, Hillary Clinton, Whoopi Goldberg

Střelec
Jsou rychlé, samostatné, impulzivní, zároveň i vtipné až hubaté. Muž přesně neví, co si k nim může a nemůže dovolit. Zamilovaným místem pro ně je volná příroda - tiché místečko v lese, na pláži, případně se nebrání strávit noc i pod stanem. Takové okolí jí okamžitě dává pocit volnosti a dobrodružství. Cítí se nevázaná a spjatá s přírodou. Na druhou stranu má také sklon ke skupinovému sexu, ne aby propadla excesům, ale protože to odpovídá její uvolněné nenucenosti. Na ženě ve Střelci nefascinuje ani tak smyslnost sama jako spíš chuť být smyslná. Vyzařuje z ní otevřenost a ochota ke všemu.

Známé ženy ve Střelci: Edith Piaf, Tina Turner, Kim Basinger

Kozoroh
Kozorožky velice dbají o svůj zevnějšek, mají tendenci přeceňovat vnější krásu jako přirozenou součást úspěchu v čemkoli. Jejich vůle bývá rozhodně stálejší než jejich cit. Žena v Kozorohu musí mí za sebou nejdříve první zkušenosti, teprve potom v sobě odhalí svou vášnivost, případně ji v ní odhalí někdo jiný. Pak je schopná vést poměrně divoký sexuální život. Ve dne je úspěšná obchodnice, dokonale soustředěná na svůj vzhled a vystupování, ale v noci to všechno odhodí. Čistý sex dokáže oddělit od lásky. Má-li právě partnera, na němž jí nijak zvlášť nezáleží, není výjimkou, že bude nevěrná. Partnery na sex si najde a sama určí, jak daleko půjde.

Známé ženy v Kozorohu: Barbara Nesvadbová, Johanka z Arku, Marlene Dietric

"zastřelenej" předmět

28. března 2009 v 18:20 | jahudka
Co se stane s nejakym předmětem, když jím proletí střela z pušky?

Tygříka blogísek

26. března 2009 v 23:12 | jahudka |  spřátelené blogy :-)

Holčiny, která má moc hezkej blog a má taky ráda Luneticky :-)
Jsi určitě moc fajn, i když se "známe" jen přes net... :-)

Jak si "zpříjemnit" návštěvu u McDonalda :-)

26. března 2009 v 11:23 | jahudka |  srandičky...
* Přečtěte si nápisy na jmenovkách, všem tykejte a komolte jejich jména.

* Na manažera vyzývavě vyceňte zuby.

* Vylijte na stůl nápoj a chtějte nový, dostanete ho zdarma.

* Vraťte salát a stěžujte si, že už je zelený.

* Přineste si sebou vidličku, nůž, ubrousky, kupte si Big Mac menu a provokujte všechny ostatní tím, jak jistě kulturně.

* Opatřete si na boty pořádnou dávku bahna a usaďte se u stolku.

* Stopujte za jak dlouho se objeví pracovník s mopem.

* Nebude-li tam do minuty ihned zavolejte vedoucího směny a polibte ho.

* Pokud bude stejného pohlaví jako vy, tak ho vítězoslavně poplácejte po zádech.

* Zkoušejte obsluhu ze znalosti její práce.

* Pokládejte hlavně otázky na správné teploty výrobku.

* Nebudou-li vědět, odebírejte jim hvězdičky.

* Oblečte se jako manažér! Vemte si pruhovanou košili a kravatu/šátek a začněte buzerovat personál.

* Nechutná-li vám sortiment McDonalds, přineste si bagetu!

* Chyťte si žížalu, přineste ji k pultu a hodně křičte: "Takové svinstvo v mém hamburgeru , chci vrátit peníze a rande s tamhletou manažérkou."

* Obojího se vám dostane - McDonalds si chrání svoji pověst.

* Kupte si sáček s kečupem a nenápadně si ho označte.

* Nechte ho na stolečku a přesedněte si.

* Sledujte zda se kečup vrátil do oběhu.

* Pracovníci nesměji přijímat spropitné.

* Nechte obsluze dvacetník dyško, pokud ho příjme ihned žalujte vedoucímu.

* Sabotujte provoz! Zakecejte se s pracovníkem - uklizečem, flirtujte s hosteskou, pracovníkovi na pokladně přimačkávejte položky.

* Sloupněte na dveřích nálepku informující o zákazu vstupu psu.

* Opatřete si vlci smečku.

* Zapalte restauraci a sveďte to na nějakého nového pracovníka.


* Pozvěte si všechny své kamarády a všichni požádejte manažéra o osobní dotazníky nástupu do zaměstnání.

* Vyrobte si z nich vlaštovky a házejte je po sobe.

* Dělejte blbého. Objednejte si půlku kuřete a rohlík.

* Bude-li pracovník tvrdit, ze rohlíky nemají, obviňte ho ze lži a ukažte mu plný stojan v kuchyni.

* Další den si přineste tašku s lahvemi a začněte je vyrovnávat na pult.

* Pokud za láhve nedostanete peníze umluvte to alespoň na polévku.

* Prodávejte před vchodem parky v rohlíku!

* Pokud jedete k McDrive (autem rovnou k okénku) hlasitě trubte a křičte.

* Pokud vás někdo požáda, abyste jeli na parkoviště, předstírejte hluchotu.

* Požadujte balónky, nejsou-li balónky, požadujte hostesku.

* Přesvědčte kolemjdoucí a společně házejte dlažební kostky do výlohy.

* Bude-li na vás chtít vedoucí zavolat policii, oponujte, že střepy znamenají štěstí.

* Přineste si kamínky a zkuste házet žabky do fritézy.

* Objednejte si do Chessburgeru deset okurek.

* Pak ho vraťte, protože je moc kyselý!

* Kupte si hranolky, pokud vám pracovník nenabídne majonézu, hrozně ho seřvěte. Jděte si koupit další hranolky.

* Pracovník vám nyní určité tatarku nabídne.

* Seřvěte ho, že nic takového nechcete, ať neotravuje.

* Vlezte si do kanceláře a nabourejte jim počítač.


chyby v Pirátech z Karibiku

26. března 2009 v 11:10 | jahudka |  blbůstky :-)
když Jack verbuje novou posádku, hrozí mu Marie pravou rukou. V jednom záběru má vztyčenou levou ruku.

Když Will a Jack spolu šermují v kovárně, baví se spolu o tom, že by si Will měl najít holku. Když se na chvilinku zastaví a Will Jackovi objasňuje, proč trénuje tři hodiny denně se šavlí, objeví se jeho elfské tetování z Pána prstenů.

Ve scéně, kdy Jack křičí na posádku: "Na palubu vy prašivý psy." je v levém rohu vidět člen štábu v kovbojském klobouku, bílé košili s krátkým rukávem a slunečními brýlemi, jak kouká na moře.

A ještě jedna chybička ve scéně s Jackovým člunem. Když vystupuje na molo zvedá pravou nohu, ale po změně úhlu kamery dopadá na levou.

MeToYou :-* ještě jednou

25. března 2009 v 21:21 | jahudka

MeToYou

25. března 2009 v 21:16 | jahudka

zamilovaný obrázky

25. března 2009 v 21:06 | jahůdka

Láska na první pohled? Za 8,2 sekundy!

25. března 2009 v 20:20 | jahůdka |  Sex, Láska a 15+
Její oči se střetnou s těmi vašimi. Působí to jako osudový okamžik - je to láska na první pohled? Možná, ale s velkou pravděpodobností jen tehdy, pokud tento pohled udržíte více než osm vteřin, přesně 8,2 sekundy.

Ženy nerozlišují
Pokud pohled muže trvá kolem čtyř sekund, vědci tvrdí, že jeho zájem není příliš velký. U žen je něco podobného těžké vysledovat, jelikož mají ve zvyku dívat se na ty, co se jim líbí i na ty, co se jim nelíbí zhruba stejně dlouho.

Výzkum probíhal na bázi skrytých kamer, které sledovaly pohledy 115 studentů při jejich sezení s herci a herečkami. Poté měli ohodnotit atraktivitu svého konverzačního partnera.

Muži se dívali do očí hereček, které považovali za atraktivní, v průměru 8,2 sekundy. Na ty, co se jim tolik nezamlouvaly, civěli pouze 4,5 vteřiny.

Bojí se opuštění
Ukázalo se však, že studentky to takhle neberou. Ať už se jim partner líbil, nebo ne, věnovaly mu stejně dlouhý pohled.

Vědci tak došli k závěru, že muži používají oční kontakt k vyhledání zdravých a plodných žen. Něžné pohlaví se ale podvědomě střeží toho, aby vyvolávalo nějakou pozornost, jelikož riskují nechtěné těhotenství a osamocené rodičovství.

Nad láskou na první pohled tak stále visí velký otazník.

na comebacku Luneticů

20. března 2009 v 12:53 | jahůdka
Byla jsem na comebacku Luneticů, jako fakt mazec... a kecy tipu že jsou to šamponci bo buzny jsou fakt hloupý... fakt moc povedení kluci, nebo jak to mam nazvat když jim je kolem třicítky...
S Vaškem, fakt pěknej je... proste chlap, krasny tělo, svaly, hnědy oči....

a tady s davidem
s Alešem
a ještě s Martinem....
Bylo to určitě mooooooooooooc fajne :-)